Podlahy pro Váš dům či byt, restauraci, hotel, kavárnu, kancelář, podlaha do každého interiéru pro jakýkoli účel. Podlahy dodáváme v různých provedení ať se jedná o podlahovou krytinu ( plovoucí podlaha, vinylová podlaha, laminátová podlaha, korková podlaha, dřevěná podlaha, laminátová podlaha ... ) .
		Pořiďte si svou podlahu přesně dle Vašeho přání v naší prodejně. Pořiďte si svou podlahu přesně dle Vašeho přání v naší prodejně. Podlahy Hostivař, podlahová krytina Hostivař. 
Prodáváme podlahové krytiny do interiéru. Je důležité zvolit vhodnou podlahu nejen účelově, ale i takovou podlahu, která dotvoří interiér, splní i ty nejnáročnější požadavky.
		Nejen prodej podlahové krytiny, ale i poradíme jakou zvolit podlahu a zajistíme pokládku podlah. Zaručíme splnění všech norem a nároků, kvalitním materiálem a prací.Podlahy nejen prodáváme, také je i renovujeme, brousíme a to převážně dřevěné podlahy a parkety.
Podlahy, gsm.: 777 050 906 - laminátové podlahy - Praha, BP Parket plus s.r.o.

 

Prodej a pokládka padlahy


Zabýváme se komplexními službami se zaměřením na klasické parkety, mozaikové parkety, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, korkové podlahy, koberce, pvc, palubky a jejich pokládku. Ochotně poradíme s výběrem té nejvhodnější podlahové krytiny pro Váš dům, byt, obchod nebo kancelář. Naše úspěchy jsou založeny na intenzivní spolupraci s bytovým architektem! www.jjosef.com

Dodáváme podlahy a příslušenství ve značkové kvalitě jako jsou: Steirer parkett, BILAflor, Hoco, Berthold, Timbertop, Balterio, Egger, Gerflor, Floorforever. Dále pro Vás připravíme kompletní servis spojený s realizací vaší podlahy. Zajistíme konzultace, cenovou kalkulaci, zaměření, dopravu materiálu, měření vlhkosti či renovaci Vaší staré podlahy. Pro každého klienta nabízíme individuální řešení podle Vašich představ a přání. Krom výše uvedené šíře sortimentu Vás u nás čeká příjemné prostředí v nové vzorkovně, vstřícná obsluha a kvalifikované poradenství.

Pokládku parket a podlah provádí profesionálně vyškolený tým pracovníků. Nabízíme několik druhů způsobu pokládky parket, dle náročnosti materiálů k vaší plné spokojenosti

Renovace parket:
Renovaci budete potřebovat, pokud máte doma starou dřevěnou podlahu a chcete aby vypadala jako nová. Provedeme kvalitně renovaci dle ověřených postupů, přesně dle Vašich představ. V případě poškození parket mechanické poškození, chybějící parkety po příčkách - starých kamnech ) je doložení nových parket samozřejmostí.

Podlahy: dřevěné, parkety, plovoucí, laminátové, korkové, vinylové, koberce, PVC

Podlahy

Podlahy jsou pro nás vším, podlahové krytiny nejen prodáváme, máme k výběru široký sortiment podlahových krytin, ale i pokládáme či renovujeme. Podlahy do interiéru bytu (kuchyně, pokoje, obýváku, ložnice, předsíně i koupelny), kanceláře, haly i tělocvičny, dřevěné podlahy do chalupy ....

<< 1 | 2 | 3